• Parfums de Marly Galloway, 75 ml
Naujiena

Prekės kodas: NK-0029

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Parfums de Marly

Viršutinės natos: Juodieji pipirai, Citrusai

Vidurinės natos: Vilkdalgis (Iris), Apelsinų žiedai

Apatinės natos: Ambra, Muskusas

€94.99

Dar vienas išskirtinis aromatas „Galloway“ buvo dedikuotas baltam tvirtas žirgui, kuris buvo atrastas XVIII amžiuje giliuose Pietų Škotijos slėniuose. Škotijos žirgų sporto ekspertų teigimu, žirgas, vardu Galloway įgijo žinomumą visame pasaulyje dėl savo įspūdingo ūgio ir įspūdingo ristūnų.

Suteikdamas tinkamo įkvėpimo šaltinio šiam „Parfums De Marly“ aromatui, didžiojo eržilo forma buvo visiškai pritaikyta atšiauriam klimatui ir uolingiems Škotijos kalnams. Kvepalai gali pasigirti viršutinėmis citrusų ir pipirų natomis, kurios kartu su gintaru ir muskusu suteikia jausmingumo ir gaivumo. Šis  dieviškasis natų mišinys išryškina elegantišką ir tvirtą pagrindą.

Šis universalus aromatas puikiai tinka dėvėti visą dieną. Jis pasižymi ilgaamžiškumu ir vidutiniu šleifu. Dienai bėgant jis palieka ilgalaikį įspūdį, todėl jums nereikės jaudintis, kad aromatas išnyks nuo odos, kai to mažiausiai tikėsitės. Nors citrusinių ir gėlių natos priskiriamos vyriškiems kvapams, šis viliojančių aromatinių mišinys yra puikus pasirinkimas ir moterims.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink